مبلمان باران کیفیت تضمینی قیمت عالی نقد و اقساط

تولیدی مبل باران یکی از با تجربه ترین و بزرگترین مجموعه  های مبل در کرج است که با استفاده از کادر مجرب و 25 سال سابقه درخشان و ارزنده خود در زمینه تولید , خرید و فروش مبل توانسته است درصد رضایت مشتری از کیفیت کار , فضای سایت و محوطه فروشگاه را به 100% برساند

شایان ذکر است که تمامی محصولات مبلمان باران همراه با گارانتی به فروش می رسد یعنی شما بعد از خرید تا زمان اتمام گارانتی می توانید در صورت بروز مشکلات قابل پشتیبانی توسط  تولیدی ( در هنگام خرید ذکر می شود ) تیم تولیدی ان مشکل را حل کرده و محصول شما را سالم به شما تحویل خواهند داد.

همچنین شما می توانید کالا مورد نظر خود را به صورت نقد یا اقساط خریداری فرمایید . از همه بهتر اگر شما در کرج یا تهران زندگی نمی کنید و از طریق خرید حضوری یا غیر حضوری اقدام به خرید کرده اید مبلمان باران به شما این امکان را داده است تا محصول شما را به سراسر کشور بفرستد.

شما ممکن است مبل , میز نهار خوری و… که در مبلمان باران پیدا می کنید  در فروشگاه دیگری هم پیدا کنید اما قظعا به کیفیت محصول مبلمان باران نخواهد رسید و قیمت ان هم گران تر خواهد بود اگر ارزان تر بود کیفیت ان محصول را با محصولات متنوع ما مقایسه کنید

شما می توانید هر مدل مبلی که دوت دارید را در میان صدها مبل , مبلمان باران پیدا بکنید مدل هایی همچون ( مبلمان ال , راحتی , کلاسیک , استیل و سلطنتی ) و بسیاری ظرح و مدل دیگر.

مبلمان باران با استفاده از تجربه ای که در این 25 سال کسب کرده است سعی کرده تا محیطی را فراهم کند که شما مشتری عزیز در ان احساس ارامشکنید و از ان لذت ببرید چه در فضای و محوطه فروشگاه و چه در فضای سایت. ما همواره سعی کردیم بهترین و مجرب ترین کارمندان را برای شما فراهم اوریم که در ان چند ساعتی که در فروشگاه در حال انتخاب و خرید هستید در کمال رضایت باشید.

سپاسگذاریم از همراهی همیشگی شما
گروه مبلمان باران 

نماد اطمینان , مبلمان باران